Cадочок


В садочку середовище створено за методикою Монтессорі. Але навчання охоплює всі відомі методики та найефективніші елементи розвитку для кожної вікової категорії. За основу у навчанні взято програму «Дитина», яка затверджена Міністерством освіти і науки України.   

Для більш цікавого та ефективного навчання педагоги використовують елементи з інших відомих методик, таких як: «Оберіг», «Впевнений старт», «Я у Світі», «Українське дошкілля», «Стежина» та ін. 

На заняттях дітки розвивають моторику, сенсорику, пам'ять, логічне мислення, творчість, мовлення,  вчаться взаємодіяти в колективі.

Розклад

група повного дня (3 - 5 роки)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

9:00-9:30

Зустріч діток

Ранкове коло

9:00-9:30

Зустріч діток

Ранкове коло

9:00-9:30

Зустріч діток

Ранкове коло

9:00-9:30

Зустріч діток

Ранкове коло

9:00-9:30

Зустріч діток

Ранкове коло

9:30-

10:15

Комплексне заняття (математика, природознавство,

фызкультура)

9:30-

10:15

Комплексне заняття (розвиток мовлення, ознайомлення із соціумом, математика)

9:30-

10:15

Комплексне заняття (природознавство, пісочна терапія/крупо-терапія)

9:30-

10:15

Комплексне заняття (експериментальна діяльність, розвиток мовлення, конструювання)

9:30-

10:15

Комплексне заняття (логіка, аплікація, дидактичні ігри)

10:20-10:50

Прогулянка + спостереження

10:20-10:50

Прогулянка + спостереження

10:20-10:50

Прогулянка + спостереження

10:20-10:50

Прогулянка + спостереження

10:20-10:50

Прогулянка + спостереження

11:00-11:20

Бранч + музикотерапія

11:00-11:20

Бранч + музикотерапія

11:00-11:20

Бранч + музикотерапія

11:00-11:20

Бранч + музикотерапія

11:00-11:20

Бранч + музикотерапія

11:20-12:00

Англійська мова

11:20-12:00

Комплексне заняття (етикет + дидактичні ігри)

11:20-12:00

Англійська мова

11:20-12:00

Комплексне заняття (математика, ліплення)

11:20-12:00

Англійська мова

12:00-

12:30

Вільна самостійна діяльність (за методикою Монтессорі)

12:00-

12:30

Вільна самостійна діяльність (за методикою Монтессорі)

12:00-

12:30

Вільна самостійна діяльність (за методикою Монтессорі)

12:00-

12:30

Вільна самостійна діяльність (за методикою Монтессорі)

12:00-

12:30

Вільна самостійна діяльність (за методикою Монтессорі)

12:30-

13:00

Прогулянка + рухливі ігри на вулиці

12:30-

13:00

Прогулянка + рухливі ігри на вулиці

12:30-

13:00

Прогулянка + рухливі ігри на вулиці

12:30-

13:00

Прогулянка + рухливі ігри на вулиці

12:30-

13:00

Прогулянка + рухливі ігри на вулиці

13:00-

13:30

Обід

13:00-

13:30

Обід

13:00-

13:30

Обід

13:00-

13:30

Обід

13:00-

13:30

Обід

13:30-

15:45

Підготовка до сну, денний сон

13:30-

15:45

Підготовка до сну, денний сон

13:30-

15:45

Підготовка до сну, денний сон

13:30-

15:45

Підготовка до сну, денний сон

13:30-

15:45

Підготовка до сну, денний сон

15:45-16:15

Полуденок

15:45-16:15

Полуденок

15:45-16:15

Полуденок

15:45-16:15

Полуденок

15:45-16:15

Полуденок

16:15-

17:00

Комплексне заняття (художня література, чарівні фарби)

16:15-

17:00

Комплексне заняття (художня література, конструювання)

16:15-

17:00

Комплексне заняття (розвиток дрібної моторики, стежинка здоров’я)

16:15-

17:00

Комплексне заняття (Пізнавальний розвиток, ляльковий театр)

16:15-

17:00

Комплексне заняття (розвиток дрібної моторики, розвиток мовлення, сюжетно-рольова гра)

17:00-18:00

Прогулянка + рухливі ігри

17:00-18:00

Прогулянка + рухливі ігри

17:00-18:00

Прогулянка + рухливі ігри

17:00-18:00

Прогулянка + рухливі ігри

17:00-18:00

Прогулянка + рухливі ігри

 

група неповного дня (2 - 3 роки)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

9:00-9:30

Зустріч діток

Ранкове коло

9:00-9:30

Зустріч діток

Ранкове коло

9:00-9:30

Зустріч діток

Ранкове коло

9:00-9:30

Зустріч діток

Ранкове коло

9:00-9:30

Зустріч діток

Ранкове коло

9:30-

10:00

 

Комплексне заняття(математика, природознавство,

фізкультура)

9:30-

10:00

Комплексне заняття

(розвиток мовлення, робота за методикою Зайцева, ліплення)

9:30-

10:00

Комплексне заняття

(експериментальна діяльність,

фізкультура)

9:30-

10:00

Комплексне заняття

(пізнавальний розвиток за методикою Шичида, конструювання)

9:30-

10:00

Комплексне заняття

(математика, природознавство,

робота з кінетичним піском)

10:00-10:20

Бранч + музикотерапія

10:00-10:20

Бранч + музикотерапія

10:00-10:20

Бранч +музикотерапія

10:00-10:20

Бранч +музикотерапія

10:00-10:20

Бранч + музикотерапія

10:20-11:10

Англійська мова

10:20-11:10

Творчість

10:20-11:10

Англійська мова

10:20-11:10

Творчість

10:20-11:10

Англійська мова

11:20-11:40

Вільна самостійна діяльність 

(за методикою Монтессорі)

11:20-11:40

Вільна самостійна діяльність 

(за методикою Монтессорі)

11:20-11:40

Вільна самостійна діяльність 

(за методикою Монтессорі)

11:20-11:40

Вільна самостійна діяльність

 (за методикою Монтессорі)

11:20-11:40

Вільна самостійна діяльність 

(за методикою Монтессорі)

11:50-

12:20

крупотерапія

11:50-

12:20

сенсорика

11:50-

12:20

казко-терапія

11:50-

12:20

дидактичні ігри

11:50-

12:20

конструювання

12:20-

13:00

Прогулянка + рухливі ігри на вулиці

12:20-

13:00

Прогулянка + рухливі ігри на вулиці

12:20-

13:00

Прогулянка + рухливі ігри на вулиці

12:20-

13:00

Прогулянка + рухливі ігри на вулиці

12:20-

13:00

Прогулянка + рухливі ігри на вулиці

 

Зпишіться до центру Online

Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з Вами.

Cадочок

з 3-х років

Англійська мова

з 2,5 років

Підготовка до школи

з 4-х років

Ейдетика

з 1 року

Логопед

з 3-х років

Пісочна терапія

з 2,5 років

Ізостудія

з 4-х років